škola

31. srpna 2016 v 13:28 | Lara Licorne |  ideas
Čauky!
Takže, dnes bych chtěla psát o jednom "citlivém" tématu a to je škola. Jelikož je dnes poslední den prázdnin, chtěla bych se svámi podělit o pár ( o tři) tipů :)
Nebudu tu psát něco jako sedněte si do zadu, buďte neviditelní a bla bla bla. To vás bohužel nesková.Dám sem pouze nějaké ty triky na učení, a něco jako inspiraci. Bohužel se mi rozbyl foťák a na mobil fotit...to nejde :D- takže článek bude bez fotek.
  • Prvním tipem jsou "zbytečnosti" jak by je asi někdo nazval. Jde o takové ty serepetičky jako zvírazňovače, barevné propisky, lepíky apod. Mě to pomáhá vyznat se v poznámkách, protože když mám text napsaný (všechny nadpisy) stejně, moc mi to nejde..
  • Další bod jsou sešity. Myslím že každá holka to zná, zdobení sešitů. Já jsem nejdřív kupovala zdobené sešity, potom jsem si je zdobila způsobem trojuhelníčků z časopisu (známe, ne? :)) ale i to mě omrzelo, protože jsem hrozná perfekcionistka jeden obal mi trval cca jednu hodinu. A to je pro mě moc. A tak jsem přešla na tištěné vzory. Já osobně nejvíce miluju stránku favim.com, na které vždy najdu nějaký pěkný vzor pomocí "vyhledávání" pomocí barev. Vzor si vytisknu, nalepím a je hotovo. Vypadá to hezky a nic to (skoro, sešit, barvy do tiskárny apod.) nestojí a hlavně to trvá nanejvíš 10 min jeden sešit. Takže za mě doporučuju.
Jsem si vědoma, že do tohoto tématu patří i make-up, ale vzhledem k tomu, že já osobně se do školy maluju řasenkou a EOSem, tak nevidím důvod vám to tady popisovat :D
  • Další tip platí jen pro žáky kteří nemají ve škole wifi nebo neznají heslo. Tím tipem je wifi vlastní. Já jsem si ji pořídila minulí rok a můžu říct, že je to výhoda. Placená výhoda.
Vím, že těch tipů je málo, ale nic mě nenapadá. Jsem maniak do focení, psaní, ale do školy fakt ne. Takže mi jen zbývá vám popřát hodně štěstí, milánkové :D
Vaše inteligentní Larinka :) <3
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama