Říjen 2016

happy halloween 2016!!

31. října 2016 v 21:21 | Lara Licorne |  of my life
Ahoj!
Dnes je halloween, a tak mě napadlo že něco napíšu. ůůůů
Asi jste si všimly, že jsem nebyla aktivní (to jsem vlastně psala, ne?) a že jsem zase změnila design. Nic zaměřeného na halloween, jen podzim. doufám, že se líbí!
No a teď to, co mě zajímá (přiznej si to Laruško, je to důvod proč to píšeš): slavíte halloween?
Já se přiznám, že se s mojí kámoškou na halloween sejdeme, koukáme na tutoriály na filmy, pijeme horkou čokoládu a užíváme si. Původně jsem si chtěla nechat udělat oranžové vlasy, ale rozmyslela jsem si to. Moje růžové pramínky blednou a já to tak nechám. Kam jsem se to dostala ? :D No, já se du vrátit ke své čokoládě a filmům. Takže mám dvě otázky:
Jak trávíte halloween?
Nějaká trvanlivá a přijatelná (cenově) výrazná rtěnka?
Díky!

Moc vysoko

9. října 2016 v 9:00 | Lara Licorne |  of my life
"Míříš moc vysoko"… Co to vlastně znamená, když vám někdo tahle slova řekne? Znamená to, že se máte držet zpátky, Trčet tam, kde jste se narodili. Když je někdo spokojený se svým životem, je to tak, že sedí doma, v práci každý den dělá něco stejného. Je to jako rutina. A když člověk "míří vysoko" znamená to, že není spokojený, že chce být lepší. Chce mít víc peněz, lepší postavení, lepší styl života. A to je špatně, nebo ne? Já sama se přiznávám, že si někdy říkám "mohla bych na tom být líp", ale i ten nejspokojenější člověk někdy chtěl být v něčem lepší. Jen si vzpomeňme: jako malé děti máme hodně vysoké představy a to nikdo nepopře. Jen si vzpomeňte si na dětské představy typu já budu princezna, já budu astronaut, rodiče jen kroutí hlavami a sami si představují, jak sedíte v křesle úředníka s brejličkami a vážnou tváří. To, že si holka v pubertě řekne já budu hezčí. To už dnes asi člověk nemůže mít cíle, cíle které vedou k úspěchu který vede k radosti a spokojenosti. Všechno je to spojené. Možná že to, co tady píšu nemá s "mířením moc vysoko" nic společného, ale mě samotné dnes jistý člověk něco podobného řekl. Můj názor je takový, že já (a mnoho dalších) možná mířím vysoko, ale hlavně mířím někam. Někam za svým cílem, který mám jasně (…) určený. A co vy? Máte svůj cíl, nebo jen tak proplouváte životem, což je někdy i výhodnější.

zase nový design

2. října 2016 v 9:00 | Lara Licorne |  of my life
Vítám vás spět na mém blogu. Pokud jste tu už někdy byli, tak jste si asi všimli, že je zde nový design. Doufám, že se vám líbí. Další 2 hodiny Smějící se. A ještě, do halloweenu, tedy do 31.10. nebudu. UVĚDOMUJU SI, ŽE VE SLOVĚ HALLOWEEN MÁM JEN JEDNO L, ALE UŽ TO MÁM HOTOVÉ. OPRAVDU SE OMLOUVÁM